Постійні комісії

1. Постійна комісія з питань бюджету, фінансів і соціального забезпечення та комунальної власності і державної регуляторної політики.

Голова комісії -  Маніло Микола Миколайович, педіатр Яснозірської амбулаторії загальної практики сімейної медицини Черкаського району Черкаської області       комунального закладу ''Черкаський районний центр первинної медико-санітарної допомоги'' Черкаської районної ради.

Члени комісії: Шелест Василь Іванович;

Барвінська Валентина Андріївна;

Василенко Володимир Олександрович.

2. Постійна комісія з питань земельних відносин, екології та використання природних ресурсів, регламенту законності, правопорядку, депутатської етики та місцевого самоврядування.

Голова комісії - Буруль Леонід Васильович, лісничий ДП Корсунь-Шевченківське ''Лісове господарство''.

Члени комісії: Костриця Віктор Миколайович;

Пащенко Наталія Іванівна;

Богуславець Олександр Федорович;

Пономар Юрій Павлович;

3. Постійна комісія з питань освіти, культури,молоді та спорту, охорони здоров’я матері та дитинства.

Голова комісії - Постіл Іван Васильович, ФОП ''Постіл''

Члени комісії: Бебка Олександр Миколайович;