Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Яснозірська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 26358331) був реорганізований і увійшов до складу Мошнівської громади

Очищення влади

ОГОЛОШЕННЯ

ЯСНОЗІРСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста ІІ категорії по субсидіях та соціальних допомогах Яснозірської сільської ради.

Згідно з чинним порядком щодо заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування, конкурсанти складають у письмовій формі (на спеціальному бланку) іспити на знання Конституції України, законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про службу в органах місцевого самоврядування”, «Про засади запобігання та протидії корупції»
Потрібні документи: заповнена особова картка (форма П-2ДС); дві фотокартки розміром 4х6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації; декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за 2011 рік; копії паспорта, військового квитка; медична довідка про стан здоров’я; письмова згода на проведення спеціальної перевірки.
Вимоги до учасників конкурсу:
1. Наявність громадянства України.
2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади до 1 року.
4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно-правових актів у галузі зовнішніх зносин та протоколу.
5. Вільне володіння державною мовою.
6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
7. Уміння готувати аналітичні довідки.
8. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).
Документи на конкурс приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою:               с. Яснозір'я, вул. Шевченка, 17.
Додаткові відомості про умови конкурсу можна одержати за телефоном: 30-73-18.

Заява Постіл Ю.М., спеціаліста І категорії по субсидіях та допомогах

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування